Home
People Search Help About Donate
Ads Articles Chat Events Files Ideas Groups News Photos Polls More
 
Description

Ses çok önemli GO ve serbest konuşma ve takım arkadaşları tedaviye engel olabilecek: Üzerinde seçim söz konusu olduğunda CS çünkü CSGO için, csgo yazı tura siteleri ben şahsen konuşmak anahtarını destekler ve "ifade özgürlüğünü" "konuşmaya tuşa basın" bir trajedi içine karmaşa karışıklık, mutlu değil.

, Yani, sürece ses bile kalın duvarın karşısında, mesafesinde iletildiği olarak hala yapabiliyor duvar GO: mesafe bilmenin durumda, ses yalıtımı çok küçük ve CS olduğunu hatırlatmak için de müzik her türlü duymak. Onlar sahip sonra başkaları tarafından bulunmasını eylemlerini önlemek için önceden statik adımı ihtiyaç veya yakınındaki duvarda ses ve gerekli şekilde dinlemek Buradan geçen bu düşman bulabilir ve bazı önemli bölümlerde sık sık bir zaman önceden hazırlamak.

son nokta vardiya kullanımı ses çıkaracak karar verecek birçok durumda shift tuşu, kullanmaktır. Örneğin, ne zaman ses çıkarmak ve vardiya çalışırken gelip alacak pick up çalışan, zemin silah almak olmaz; Başka bir örnek, sen çıkıntı zeminde atlamak ve zemin aşağı düştüğünde vardiya ile, adımlar üzerinde atlama sesi dışarı göndermek mümkün değildir. Aksi takdirde ses gönderecek kaldırdı yerden atlamak, ama zemin durumunda bu sessiz etkiyi elde etmek yöntemiyle sessiz olabilir yüksek değildir. son şey her oyuncu bütün dilsiz iyi alışkanlık ve belirsiz durum tutabilir umut etmektir (zaman yeterli değildir ve durum çok acil olduğu veya kasıtlı diğer tarafı bilmek izin sürece). cs go jackpot site sırası Eğer kişinin kendi anahtar bilgilerin ifşa azaltabilir sonra dikkatlerini geliştirmek ve olabileceğinden (vb kurucu istasyonu gibi). Bu makalede, her CSGOer yardımcı olabileceğini Umut CSGO çalarken ses analitik yöntemlerle ayırt dinleme konumu üzerinde daha derin bir anlayışa sahip.

Comments
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Facebook Comments
Disqus Comments
Rate
0 votes
Likes
Empty
Recommend
 
CSGO: CSGO Ses Sistemi Kişisel Radar ol Let